Форум на ОКУЛУС

Тема 40824, сообщений: 15

начало | 1 . 2 | конец
Автор Сообщение
скоморох
математик сумного вигляду
     7 октября 2022 (20:19)

Посмотрела, у меня получилось 26*36

натлия

Возможно, у Вас более современные программы. А у меня все формулы и данные = геоцентрические. Отсюда и погрешность Ну, как вариант...

Топоцентрика недоступна в простеньком Зэте, а математически = это ж такой гемор! Не, формулы, они есть, но мне, честно, лень упражняться

Хотя, конечно, понимаю, что надо бы...


( Dedicated to my disciples, I never had... )
le-s
     8 октября 2022 (17:10)

От бачите, про це й мова. Мені, наприклад, ніколи не спадало на думку будувать щось на місце питання. Власне, ніколи й не розпитую, де саме мешкає Кверент. Це якось вибудувалось саме по собі. Якби, наприклад, у Середньовіччі хтось засилав посильного до астролога, намагаючись лишитися інкогніто, не зазначував би місце, відкіля задано питання, бо таким чином одразу ж можна було б вирахувати особу Кверента, згодні?

Тому й мені завжди здавалося найкраще "ліпити" фігуру на моє небо. Яке мені знайоме та зрозуміле.

Аж ось і виринають якісь вади саме такого підходу...

Дякую.

Я вважаю, що правильно на місце кверента, тому що:

пейзаж за вікном кверента - саме те, про що він запитує, саме він спонукає його запитати;

раніше, у часи Ліллі, та що там - до винайдення телефону, як швидкого міжнародного зв"язку, всі кучненько тусили. І кверенти і астрологи. Навіть сусіднє інше місто, з якого примчав упрілий кверент, могло дати ту саму сітку домів і положення планет в ній.

Гірше, на мою думку, з часом.

Коли в ті часи потрібно було дочекатись доступу до астролога, час міг сплинути, зсунувши реальну мить виникнення питання на мить контакта з астрологом. Могли втрачатись радикальності. Бо всім відомо, що хорар має бути зарядженим актуальністю максимально.

Norka
     11 октября 2022 (14:50)

26*36

натлия, а Сожжённый путь не даёт нерадикальность?

скоморох яку б планету не взяти, ( ) ( , ), ( ), чи не забагато часу пройшло? Тобто, чи не сталася би подія вже, згідно цього хорару, якби мала статися?

Чи Ви тут час не розглядаєте, а тільки питання бабах/не бабах?

натлия
     11 октября 2022 (23:53)

натлия, а Сожжённый путь не даёт нерадикальность?

Не думаю, сожженный путь имеет влияние на , но не ослабляет , он делает ее более угнетенной. Что характерно проявляется в у автора во взвешивании( какая разница что упадет - простая или яо, все одно - кончина( угнетение)) и тревожном состоянии спустя время, не отпускает..

скоморох
математик сумного вигляду
     16 октября 2022 (20:33)

Чи Ви тут час не розглядаєте, а тільки питання бабах/не бабах?

А про час, власне, мене не питали. Отже важливий тілько факт, або його відсутність.

Коротше, зробив-таки фігуру на моє небо...

Нерадикальності, які б не були - зникли. А от Т-квадрат Плутона до Світил, звісно, лишився

Ні, ну, звичайно, фактор часу - штука сурйозна, тіпа, опісля кількох місяців тре* буде перезапитать.

Але ж не буду знов тривожити онуку ...

Та й вона, ма-ть, вже й забула.

Тривога лишилася в мене. Непокоюсь, коли чогось не розумію


( Dedicated to my disciples, I never had... )
начало | 1 . 2 | конец

Добавить сообщение в тему

Только для зарегистрированных пользователей!  Зарегистрироваться?
Внимание! Информация по просьбе участников форума из сообщений не удаляется.

имя (псевдоним)
пароль
 
    Описание значков форматирования
новое сообщение







загрузка карты
  Разрешена загрузка файлов до 1Мб и типов .jpg, .gif или .png!

   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом!


Пояснения


Новое на Джокере